Videot kryesore

Basha publikon spotin per protesten
0:45
Gazeta Si
71 Shikime · 3 years më parë

Basha publikon spotin per protesten para kryeministrise

Pergjimi 10 Ymer Lala flet me familjen
1:44
Gazeta Si
71 Shikime · 3 years më parë

Ymer Lala ne kete pergjim te 10 te te publlikuar nga Bild flet me pjesetaret e familjes dhe pretendon se do te shkoje te takoje kryeministrin Edi Rama. Po shkoj te zyra Bablokut, shprehet ai

pergjimi 7 Ymer lala Basri Veseli.mp4
1:29
Gazeta Si
71 Shikime · 3 years më parë

Ymer Lala flet ne telefon me nje person ku i ben te ditur se nje shtetasBasri Veseli nese eshte paguar ose per voten

Pamjet spektakolare të ujëvarës nënujore
1:20
Gazeta Si
71 Shikime · 2 years më parë

Pamjet spektakolare të ujëvarës nënujore

BORA BORA
3:04
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Pamje përrallore në Bora Bora

Briken Calja duke u stervitur
0:21
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Peshengritesi Briken Calja duke u stervitur ne prag te kampionatit europian.

Përse Franca vajton për Notre Dame De Paris
0:22
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Asgjë nuk e përfaqëson Francën si Notre-Dame de Paris. Ajo ka qëndruar e heshtur në sfondin e kryeqytetit francez që nga viti 1200, duke u bërë pjesë e ngjarjeve më të bukura dhe të trishtuara të Francës dhe mbarë kontinentit të vjetër. Herën e fundit që katedralja mesjetare u dëmtua ishte gjatë Revolucionit Francez, kur statujat e shenjtorëve u shembën nga qytetarët. Notre Dame i mbijetoi kryengritjeve të vitit 1871 dhe dy luftërave botërore,

Rama-Merkel kokë më kokë në Berlin
0:15
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Një orë pas nisjes zyrtare të samitit të Berlinit, kancelarja gjermane Angela Merkel ka pritur pak momente më parë në një takim kokë më kokë kryeministrin, Edi Rama I pranishëm në këtë takim është edhe kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev.

“Bon anniversaire, Tour Eiffel”!
1:00
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Simboli i qytetit të Parisit, Kulla Eifel, festoi mbrëmjen e djeshme historinë 130 vjetorin e saj me një shfaqe spektakolare të mundësuar nga drita të shumta.
Në mbrëmje së bashku me fillimin e festivalit të Kanës, nisi edhe shfaqja e dritave të mëdha, të cilat u montuan nga profesionistë. Shfaqja do të vazhdojë deri të premten, për të kujtuar historitë e këtij simboli.

Marrëveshje Rama-Basha? Deputetët e rinj i tremben, PS e mohon
1:29
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Hamendësimet e vakta që kanë qarkulluar në disa media për një marrëveshje mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës u ngritën si shqetësime konkrete nga ana e deputetëve të rinj të opozitës, përkatësisht nga Ralf Gjoni i dalë nga listat e LSI-së dhe Rudina Hajdari që refuzoi vendimin e PD-së për djegien e mandatit.

basha, protesta sot
0:49
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

basha, protesta sot

Bild - Korrupsioni ne Shqiperi - Bosi i mafias ne telefon me politikanin
1:15
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Gazeta gjermane “Bild” publikon nje seri audio-përgjimesh midis Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut dhe kryebashkiakut aktual të Durrësit, Vangjush Dako.

Pergjimi 5 Ymer Lala Elio Lala.mp4
2:11
Gazeta Si
70 Shikime · 3 years më parë

Ymer Lala flet me ELio Lalen, pretendon nipi i tij, flasin per filmimet e marra nga televizionet ku kane pamjet qe japin leket.

Francezi kalon Kanalin e La Manshit duke fluturuar
0:39
Gazeta Si
70 Shikime · 2 years më parë

Ai njihet nga të gjithë francezët si njeriu që fluturon dhe ka thyer tanimë rekord botëror duke kaluar kanalin e Lamashit me flyboard.Bëhet fjalë për sipërmarrësin francez Franky Zapata, i cili ka kapërcyer me sukses kanalin që ndan Anglinë dhe Francën pas një përpjekjeje të dështuar muajin e kaluar, duke rrëmbyer zemrat e publikut në mbarë botën.

Aventura në shpellat nënujore të Meksikës
1:50
Gazeta Si
70 Shikime · 2 years më parë

Aventura në shpellat nënujore të Meksikës

Prova e Briken Caljas ne kampionatin europian
0:38
Gazeta Si
69 Shikime · 3 years më parë

Prova e Briken Caljas ne kampionatin europian te peshengritjes

perplasja e Ayrton Senna.mp4
1:08
Gazeta Si
69 Shikime · 3 years më parë

Kthesa fatale qe i mori jeten Ayrton Sennas, pilotit brazilian qe ndryshoi rrjedhjen e Formula 1

Zëri i Amerikës: Petrit Vasilit i është refuzuar viza amerikane
1:54
Gazeta Si
69 Shikime · 3 years më parë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar e Zërit të Amerikës gjatë vizitës së saj në SHBA ku ka folur për situatën politike, por edhe për politikanët shqiptarë që iu janë refuzuar vizat nga SHBA. Gazetarja e VOA-s i tha Kryemadhit se “burimet e VOA konfirmojnë se nënkryetarit të LSI-së, zotit Petrit Vasili i është refuzuar viza” por kryetarja e LSI mohoi. Ajo tha se nuk e beson dhe se nëse ka një njeri pa probleme është ai. Megjithatë Kryemadhi shtoi se nuk e vë dorën në zjarr.

Sigurimi i detyrueshëm për banesat, Rama: Do kohë, na pengon mentaliteti
0:54
Gazeta Si
69 Shikime · 3 years më parë

Kryeministri Rama flet për sigurimin e shtëpive me banorët e njësisë 10 në Tiranë

Pergjimi 9 tenderat Gjiknuri.mp4
0:32
Gazeta Si
69 Shikime · 3 years më parë

Biseda e dyte mes Gjiknurit dhe Ymer Lales, i kerkon takim ne kafe dhe flasin se po bejne ndarjen e tenderave
Showing 6 out of 85