Videot kryesore

Gazeta Si
741 Shikime · 5 years më parë

Ne Belsh, aty ku ndodhet perla karstike e Mesdheut

Gazeta Si
494 Shikime · 5 years më parë

kruja dhe sarisalltiku

Gazeta Si
429 Shikime · 5 years më parë

Më 11 prill të 1985 vdiq Enver Hoxha. Vdekja e diktatorit pasoi disa ditë zie kombëtare dhe vajtimet kolektive publike me hir dhe pahir zgjatën deri më 15 prill, ditë kur u varros. Sot, 34 vite më vonë ato ngjarje shihen si një ndër aktet e fundit të tragji-komedisë komuniste shqiptare.

Gazeta Si
397 Shikime · 5 years më parë

Shpëtoni Gurin e fshatit Xhuxha, shenjat e historisë së lashtë shqiptare

Gazeta Si
173 Shikime · 5 years më parë

Demonstrim i Njësisë Speciale e Kërkimit të personave që i janë shmangur drejtësisë. Në këtë aksion të improvizuar ku ndalohen disa të kërkuar i pranishëm ka qenë edhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Gazeta Si
165 Shikime · 5 years më parë

Kërpudhat magjike e kanë origjinën që prej Egjiptit dhe është i vetmi vend ku gjenden në sasi të mëdha. Gojëdhëna të ndryshme tregojnë se edhe në kohë të lashta këto kërpudha janë përdorur për depresioni dhe paqëndrueshmërinë fizike. Kërpudhat magjike kanë aftësi për lënien e duhanit dhe një nivel më të lartë të vetëdijes.

Gazeta Si
143 Shikime · 2 years më parë

⁣Arrestimi i Ilir Pajës pas 5 vjetësh në arrati, i dënuar me 25 vite burg në Itali

Gazeta Si
94 Shikime · 24 days më parë

⁣Dhuna në ish-Bllok ndaj avokatit Sokol Mëngjesi

Gazeta Si
93 Shikime · 24 days më parë

⁣Sapo dërgon djalin në kopësht, dalin pamjet e dhunimit të avokatit Sokol Mëngjesi

Gazeta Si
173 Shikime · 5 years më parë

Nga Shpella e Pëllumbasit në Syrin e Kaltër të Erzenit

Gazeta Si
192 Shikime · 5 years më parë

Bovillë, aty ku e ka burimin jeta e Tiranës

Gazeta Si
148 Shikime · 5 years më parë

20 vite në liri, dita kur shqiptarët e Kosovës derdhën lot gëzimi

Gazeta Si
76 Shikime · 24 days më parë

⁣Video nga subjektet turistike në jug të Shqipërisë me pullën e Task-Forcës "Ky subjekt nuk trajton ujërat e zeza"/Gazetasi.al

Gazeta Si
75 Shikime · 1 muaj më parë

⁣Momenti i dorëzimit të Azgan Mërnicës, vrasësit të polivit Novruz Cenalia

Gazeta Si
120 Shikime · 5 years më parë

Dashuria e quajtur Korce

Gazeta Si
82 Shikime · 10 muaj më parë

⁣Me shpejtësi “sketerrë”, momenti i "fluturimit" të “X6”-ës në digën e Liqenit Artrificial

Gazeta Si
102 Shikime · 4 years më parë

Bateritë e vogla të lodrave mund të vrasi fëmijët nëse i gëlltitin, paralajmërojnë mjekët në Shërbimin Kombëtar të Shëndetit në Londër.
Stephen Powis, një mjek bën thirrje prindërve që të jenë vigjilentë në prag festash dhe të shmangnin lodrat që kanë bateri të vogla. Ato gjenden kudo, në dritat e festave, lodrat e ndryshme, telekomandat e të tjerë. Këto bateri janë sa një monedhë dhe mund të kalojnë kollaj në fyt, e më pas të shkaktojnë hemorragji të brendshme dhe më pas vdekjen në më pak se dy orë.

Gazeta Si
155 Shikime · 5 years më parë

Nga Golemi, në plazhin e Spillesë, ku turistët vijnë ditën e “zhduken” natën

Gazeta Si
135 Shikime · 5 years më parë

Në gjurmët e legjendës së Ciklopit, apo Pellgut të Zi të Skuterrës

Gazeta Si
59 Shikime · 1 muaj më parë

Momenti ku Kryeministri Edi Rama i jep doren ftohte Albin Kurtit pa levizur fare nga vendi
Showing 1 out of 117