Video të fundit

Me pistoletë dhe municion luftarak në makinë, arrestohen dy persona në Vlorë
1:04
Gazeta Si
1 Shikime · 3 days më parë

⁣Me pistoletë dhe municion luftarak në makinë, arrestohen dy persona në Vlorë

Arrestimi i Dardan Molliqaj
0:14
Gazeta Si
1 Shikime · 4 days më parë

⁣Partia Socialdemokrate (PSD) protestoi kundër kryetares së Dhomave të Specializuara, Ekaterina Trendafilova, duke hedhur flakadanë që krijuan tym të madh pranë një hoteli në Prishtinë, ku ajo po mbante takim me shoqërinë civile. ⁣Më pas aktivistët kanë hedhur gaz lotsjellës në drejtim të pjesëtarëve të Policisë së Kosovës. Policia arrestoi disa prej anëtarëve të kësaj partie, e cila nuk përfaqësohet në Kuvendin e Kosovës, mes tyre edhe kryetarin Dardan Molliqaj.

Flamujt kuqezi “pushtojnë” Londrën në festën e shqiptarëve për 28 Nëntor
0:35
Gazeta Si
1 Shikime · 4 days më parë

⁣Flamujt kuqezi “pushtojnë” Londrën në festën e shqiptarëve për 28 Nëntor

'Hedhje me kokë' në fushën e përmbytur
0:05
Gazeta Si
0 Shikime · 7 days më parë

⁣Që Saranda është më shumë qyteti i notarëve sesa i futbollistëve, këtë pak a shumë të gjithë e dinim. Por së fundmi, një video e lezetshme është shpërndarë nga klubi i Butrintit të Sarandës në Facebook. Gjatë stërvitjes, dy prej lojtarëve të ekipit kanë vendosur ta shijojnë edhe motin me shi, duke bërë “hedhje me kokë” në fushën e përmbytur.

Zbulimi i parcelave me kanabis në Shkodër
1:08
Gazeta Si
0 Shikime · 7 days më parë

⁣Policia arrestoi tre persona dhe po vijon punën për ndalimin edhe të gjashtë të tjerëve, të cilët i bën përgjegjës për kultivimin e më shumë se 10 mijë bimëve narkotike, të cilat janë asgjësuar tashmë gjatë operacioneve në zonat e thella malore të fshatrave Kir dhe Pult.

Situata pas reshjeve të borës
0:12
Gazeta Si
1 Shikime · 7 days më parë

⁣Gjatë orëve të natës dhe në mëngjes, intensiteti i reshjeve ka rënë në të gjithë territorin. Temperaturat kanë qenë në ulje deri në -6 në zonat malore

Ilir Beqaj paraqitet në SPAK në zbatim të masave ndaluese
1:07
Gazeta Si
1 Shikime · 9 days më parë

⁣Ilir Beqaj paraqitet në SPAK në zbatim të masave ndaluese

Arrestohen dy të rinj në Elbasan, tentuan të mashtronin biznesmenin duke i marrë 50.000 euro
0:27
Gazeta Si
2 Shikime · 9 days më parë

⁣Arrestohen dy të rinj në Elbasan, tentuan të mashtronin biznesmenin duke i marrë 50.000 euro

Tymuese ne Kuvend projektbuxheti
0:42
Gazeta Si
1 Shikime · 13 days më parë

Tymuese ne Kuvend teksa votohet projektbuxheti

Avokati Genc Gjokutaj shkon në SPAK pa klientin e tij Sali Berisha
0:19
Gazeta Si
1 Shikime · 13 days më parë

⁣Avokati Genc Gjokutaj shkon në SPAK pa klientin e tij Sali Berisha

79-vjetori i çlirimit të Tiranës, komunistët përkujtojnë Enver Hoxhën
0:36
Gazeta Si
2 Shikime · 16 days më parë

⁣17 nëntor shënon
79-vjetorin e çlirimit të Tiranës nga ushtria gjermane në vitin 1944. Në këtë
ditë, komunistët kanë përkujtuar diktatorin Enver Hoxha, duke vendosur lule
pranë pankartave me fotografitë e tij dhe të tjerave që shkruajnë “Lavdi
shqiptarit të madh”.

Ekstradohet nga Franca në Shqipëri i shumëkërkuari i dosjes “Metamorfoza”, Behar Bajri
0:46
Gazeta Si
1 Shikime · 17 days më parë

⁣Ekstradohet nga Franca në Shqipëri i shumëkërkuari i dosjes “Metamorfoza”, Behar Bajri

Rafael Duamena dhe bashkeshortja e tij
0:07
Gazeta Si
1 Shikime · 17 days më parë

⁣Rafael Duamena dhe bashkeshortja e tij

Sekuestrohen 32.7 kg kanabis në Kukës, arrestohen 3 persona
0:36
Gazeta Si
1 Shikime · 19 days më parë

⁣Sekuestrohen 32.7 kg kanabis në Kukës, arrestohen 3 persona

Ish-kryebashkiaku socialist i Fierit, BaftjarZeqo në SPAK
0:07
Gazeta Si
2 Shikime · 20 days më parë

⁣Ish-kryebashkiaku socialist i Fierit, BaftjarZeqo në SPAK

Në kërkim të një strehe, e paralizuara me sytë nga qielli
0:48
Gazeta Si
0 Shikime · 21 days më parë

Shpresa Spahiu, 49-vjeçarja paraplegjike jeton prej 5 vitesh në një garazh të një pallati 11-katësh në zonën e "Don Boskos".
Por gruaja nuk ka gjetur qetësi, megjithëse ambientin e ka përshtatur për kushtet e saj fizike, pasi sa herë bie shi, "shtëpiza" e saj përmbytet.
Shirat e rrëmbyeshëm të nëntorit ia dëmtuan pajisjet elektroshtëpiake duke nxjerrë jashtë funksioni lavatriçen, kundrabufenë, ndërsa lagështira ka prekur disa centimetra lartësi edhe muret e shtëpisë. Gjurmët e shirave më të fundit, duken akoma tek muret dhe mobiljet e shtëpisë.

Në kërkim të një strehe, e paralizuara me sytë nga qielli
0:48
Gazeta Si
0 Shikime · 21 days më parë

Shpresa Spahiu, 49-vjeçarja paraplegjike jeton prej 5 vitesh në një garazh të një pallati 11-katësh në zonën e "Don Boskos".
Por gruaja nuk ka gjetur qetësi, megjithëse ambientin e ka përshtatur për kushtet e saj fizike, pasi sa herë bie shi, "shtëpiza" e saj përmbytet.
Shirat e rrëmbyeshëm të nëntorit ia dëmtuan pajisjet elektroshtëpiake duke nxjerrë jashtë funksioni lavatriçen, kundrabufenë, ndërsa lagështira ka prekur disa centimetra lartësi edhe muret e shtëpisë. Gjurmët e shirave më të fundit, duken akoma tek muret dhe mobiljet e shtëpisë.

Aksident në Bulqizë
0:12
Gazeta Si
0 Shikime · 21 days më parë

⁣Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e të shtunës në Bulqizë, ku për pasojë një person ka ndërruar jetë.
Dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka humbur jetën një 25-vjeçar, i identifikuar si Esmerald Nika. Aksidenti ka ndodhur në rrugën që lidh qytetin e ri me qytetin e vjetër.

Momenti kur shqiptar Arjanit Rizaj ndihmohet nga qytetarët në Ekuador pas ekzekutimit
0:40
Gazeta Si
1 Shikime · 22 days më parë

⁣Momenti kur shqiptar Arjanit Rizaj ndihmohet nga qytetarët në Ekuador pas ekzekutimit

Përplasja e deputetëve të PD-së, Çollaku-Sula
1:34
Gazeta Si
1 Shikime · 23 days më parë

⁣Deputetët e Partisë Demokratike, Dashnor Sula dhe Kreshnik Çollaku janë përplasur me njëri-tjetrin pas mbylljes së komisionit të Punëve të Jashtme në Kuvend.
Nga pamjet e publikuara Çollaku dhe Sula shfaqen teksa shkëmbejnë replika që i drejtohet si “langaraq, servil dhe legen”, ndërsa Sula e cilëson kolegun si “mashtrues”.
Showing 1 out of 121