Sport

Tifozët gjeorgjianë presin Tiranën në aeroport me 3-0
0:12
Gazeta Si
19 Shikime · 5 muaj më parë

⁣Skuadra e Tiranës udhëtoi mëngjesin e sotëm drejt Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë ndeshjen e kthimit të raundit të parë eliminator të Conference League, përballë Dinamo Batumit. Takimi i parë në në "Air Albania" u mbyll në barazim, 1-1, falë golit të Regi Lushkjes në minutën e 93-të.

WhatsApp Video 2023-07-13 at 1
0:18
Gazeta Si
23 Shikime · 5 muaj më parë

Autobusi i Vllaznise ndalet ne rruget e Belfastit, pasi nje eprson kercenon me vetevrasje

Partizani fiton Derbin
0:37
Gazeta Si
13 Shikime · 11 muaj më parë

⁣Partizani skuq kryeqytetin, duke fituar derbin që zgjati pa fund për shkak të dy ndërprerjeve. Mund Tiranën 0-1 dhe shkëputet në krye të renditjes me 5 pikë tashmë.

Derbi ndërpritet  nga flakadanët
0:25
Gazeta Si
9 Shikime · 11 muaj më parë

⁣Për shkak të flakadanëve dhe tymueseve të hedhura në fushë nga tifozët e të dyja skuadrave, ndeshja u ndërpre dy herë.

Festa e çmendur e Inter
1:11
Gazeta Si
41 Shikime · 3 years më parë

⁣Kundër Udineses do të ketë festë për titullin kampion për tifozët e Interit. Ata kthehen
në San Siro, rreth 1000 spektatorë, për ndeshjen e kësaj të diele midis Interit
dhe Udineses. OK është dhënë tashmë për të festuar titullin me publikun në
tribuna, duke pasur parasysh që kupa do të jepet në fund të ndeshjes kundër friulanëve.

Momentet më të bukura nga Diego Armando Maradona
7:49
Gazeta Si
28 Shikime · 3 years më parë

⁣Momentet më të bukura nga Diego Armando Maradona

Barbados vs Grenada (Shell Caribbean Cup 1994)
0:35
Gazeta Si
74 Shikime · 4 years më parë

Barbados vs Grenada (Shell Caribbean Cup 1994)

Pasim brilant, Uefa vlerëson asistin e Rei Manaj kundër Islandës
0:18
Gazeta Si
39 Shikime · 4 years më parë

Pasim brilant, Uefa vlerëson asistin e Rei Manaj kundër Islandës

“O sa mirë me qenë shqiptarë o hej”, dardanët ndezin Anglinë (VIDEO)
0:17
Gazeta Si
48 Shikime · 4 years më parë

“O sa mirë me qenë shqiptarë o hej”, dardanët ndezin Anglinë (VIDEO)

Rama i jep kurajo Kombëtares: Tani keni radhën të tregoni sa vleni
0:32
Gazeta Si
39 Shikime · 4 years më parë

Rama i jep kurajo Kombëtares: Tani keni radhën të tregoni sa vleni

Francezët nuk gabuan vetëm me himnin, Deshamps kërkon falje publike
0:23
Gazeta Si
41 Shikime · 4 years më parë

Francezët nuk gabuan vetëm me himnin, Deshamps kërkon falje publike

Seria A nis me polemika, VAR ‘mbyll sytë’ për stimulimin e Mertens
0:19
Gazeta Si
47 Shikime · 4 years më parë

Seria A nis me polemika, VAR ‘mbyll sytë’ për stimulimin e Mertens

Dorëzohet bashkia, kombëtarja e basketbollit stërvitet në Tiranë
1:48
Gazeta Si
51 Shikime · 4 years më parë

Dorëzohet bashkia, kombëtarja e basketbollit stërvitet në Tiranë

Kombëtarja e basketbollit stërvitet në Durrës, rrezikon humbjen në tavolinë me Danimarkën
0:30
Gazeta Si
83 Shikime · 4 years më parë

Kombëtarja e basketbollit stërvitet në Durrës, rrezikon humbjen në tavolinë me Danimarkën

Vllaznia shkruan historinë, për herë të parë në grupet e Champions
0:12
Gazeta Si
38 Shikime · 4 years më parë

Vllaznia shkruan historinë, për herë të parë në grupet e Champions

Brenda makinës së parë të garave që nuk ka nevojë për pilot
4:21
Gazeta Si
54 Shikime · 4 years më parë

Brenda makinës së parë të garave që nuk ka nevojë për pilot

Ukrainasi
4:49
Gazeta Si
62 Shikime · 4 years më parë

Ukrainasi

Momenti i mberritjes se Lukakut ne Milano
0:30
Gazeta Si
39 Shikime · 4 years më parë

Momenti i mberritjes se Lukakut ne Milano

Kaos në ndeshjen e Europa League, goditet me tymuese arbitri
0:49
Gazeta Si
50 Shikime · 4 years më parë

Kaos në ndeshjen e Europa League, goditet me tymuese arbitri

Vdes në ring boksieri argjentinas, rihapet diskutimi për boksin
2:17
Gazeta Si
57 Shikime · 4 years më parë

Vdes në ring boksieri argjentinas, rihapet diskutimi për boksin
Showing 1 out of 5