Gazeta Si
Gazeta Si 19 Jun 2019
0

Up next

Fitër Bajrami, kreu i KMSh falenderon mjekët: Të mbrojmë familjen nga antivlerat
23 May 2020
Fitër Bajrami, kreu i KMSh falenderon mjekët: Të mbrojmë familjen nga antivlerat
Gazeta Si · 4 Shikime

Pergjimi 10 Ymer Lala flet me familjen

55 Shikime
In Lajme

Ymer Lala ne kete pergjim te 10 te te publlikuar nga Bild flet me pjesetaret e familjes dhe pretendon se do te shkoje te takoje kryeministrin Edi Rama. Po shkoj te zyra Bablokut, shprehet ai

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Fitër Bajrami, kreu i KMSh falenderon mjekët: Të mbrojmë familjen nga antivlerat
23 May 2020
Fitër Bajrami, kreu i KMSh falenderon mjekët: Të mbrojmë familjen nga antivlerat
Gazeta Si · 4 Shikime