Other

Gazeta Si
12 Shikime · 4 hours më parë

⁣"Shtëpi bari" në Malësi të Madhe, arrestohet 23-vjeçari

Gazeta Si
11 Shikime · 1 day më parë

⁣Hodhën molotov para bashkisë, 4 protestuesit e opozitës në gjykatë

Gazeta Si
13 Shikime · 1 day më parë

⁣Ish-deputeti i LSI-së Ralf Gjoni paraqitet në SPAK

Gazeta Si
19 Shikime · 4 days më parë

⁣Meta jep udhëzime për konventën dhe bën susta për krahët: Kujdes spiunët e SHIK-ut

Gazeta Si
3 Shikime · 6 days më parë

⁣Heroinë dhe kokainë të ndarë në doza me qëllim shitjen, arrestohen 2 persona në Tiranë

Gazeta Si
10 Shikime · 7 days më parë

⁣Zbulohen falsifikatorët e dokumenteve, tre të arrestuar në Tiranë

Gazeta Si
19 Shikime · 16 days më parë

⁣Vendosi 3 herë tritol në një mobileri, arrestohet 33 vjeçari në Durrës

Gazeta Si
34 Shikime · 18 days më parë

⁣Djegia e bar lulishte "Butrinti", mbulon me tym Sarandën

Gazeta Si
20 Shikime · 18 days më parë

⁣Godina e bar-lulishtes "Butrinti" në Sarandë përfshihet nga flakët

Gazeta Si
10 Shikime · 18 days më parë

⁣Qëlloi me armë në ajër në Karaburun, arrestohet 42-vjeçari në Vlorë

Gazeta Si
7 Shikime · 21 days më parë

⁣Qëlloi me armë gjahu drejt banesës ku kishte familjarë, arrestohet 47-vjeçari në Gjirokastër

Gazeta Si
20 Shikime · 21 days më parë

⁣Sekuestrohen 18 ora të shtrenjta dhe bizhuteri floriri, 3 të arrestuar në Durrës

Gazeta Si
11 Shikime · 22 days më parë

⁣Kërcënuan dhe dhunuan 27-vjeçarin në Peqin, arrestohet një person

Gazeta Si
19 Shikime · 28 days më parë

⁣I akuzuar për shpërdorim detyre, Jorgo Goro del para gjykatës

Gazeta Si
37 Shikime · 1 muaj më parë

Basha perjashtim seanca 21 mars

Gazeta Si
33 Shikime · 1 muaj më parë

⁣Granitja në banesën e Alda Klosit, Rozeta Dobi dhe djali i saj në Gjykatën e Tiranës

Gazeta Si
19 Shikime · 1 muaj më parë

Familjarët e viktimave të tragjedisë së Gërdecit, homazhe për 16-vjetorin e ngjarjes tragjike

Gazeta Si
26 Shikime · 1 muaj më parë

⁣Zbulohet bazë armatimesh në Sukth, sekuestrohen kallashnikov, granata dhe mijëra fishekë

Gazeta Si
27 Shikime · 2 muaj më parë

⁣Momenti kur RENEA futet brenda bazës së armatimit në Vlorë

Gazeta Si
28 Shikime · 2 muaj më parë

⁣Pistoleta-stilolaps e kapur në Vlorë në një depo armësh zjarri
Showing 1 out of 2