Videot kryesore

Gazeta Si
110 Shikime · 5 years më parë

Tushemishti

Gazeta Si
59 Shikime · 2 muaj më parë

Momenti ku Kryeministri Edi Rama i jep doren ftohte Albin Kurtit pa levizur fare nga vendi

Gazeta Si
59 Shikime · 4 muaj më parë

⁣Pamjet e sherrit në familjen mbretërore, Elia Zaharia sulmon Princin Leka

Gazeta Si
56 Shikime · 2 muaj më parë

⁣Tragjedia në Shkodër/ Nëna me 3 fëmijët se u vetëmbytën në lumë. RENEA vijon kërkimet

Gazeta Si
107 Shikime · 3 years më parë

Kcimi i logut, Malesi e madhe

Gazeta Si
196 Shikime · 5 years më parë

Brenda shpellave nënujore në Islandë aty ku takohen pllakat tektonike

Gazeta Si
48 Shikime · 2 muaj më parë

⁣Momenti kur Alma Arrazi del nga lokali pak para se të vetëflijohej me 3 fëmijët e saj

Gazeta Si
106 Shikime · 5 years më parë

Lagjja muze e Pogradecit

Gazeta Si
47 Shikime · 1 muaj më parë

⁣“Shota” quhet makina e parë makina e parë ushtarake e
blinduar ‘Made in Albania’. Ajo është planifikuar të prezantohet në Paris, në “Eurosatory
Paris 2024”, panairin ndërkombëtar për mjete për mbrojtje, në të cilin
Shqipëria do të marrë pjesë për herë të parë përfaqësuar nga një kompani 100%
shqiptare. Panairi zgjat nga data 17 deri në 21 qershor dhe marrin pjesë rreth
2 mijë kompani nga e gjithë bota, ku mes tyre do përfaqësohet edhe Shqipëria.

Gazeta Si
70 Shikime · 1 year më parë

⁣Aktiviteti "Te njohim Camerine"

Gazeta Si
46 Shikime · 3 muaj më parë

⁣Djegia e bar lulishte "Butrinti", mbulon me tym Sarandën

Gazeta Si
45 Shikime · 22 days më parë

⁣lir Meta dhe Bes Kallaku

Gazeta Si
45 Shikime · 16 days më parë

⁣Mjeku Edmond Gashi del nga dera e pasme e Gjykatës së Tiranës.

Gazeta Si
44 Shikime · 2 muaj më parë

⁣Kapet "nëndetësja" e trafikantëve shqiptarë të drogës në Itali, arrestohen dy vëllezër

Gazeta Si
41 Shikime · 4 muaj më parë

Basha perjashtim seanca 21 mars

Gazeta Si
41 Shikime · 4 muaj më parë

⁣Granitja në banesën e Alda Klosit, Rozeta Dobi dhe djali i saj në Gjykatën e Tiranës

Gazeta Si
41 Shikime · 4 muaj më parë

⁣Një shpërthim i fuqishëm ndodhi rreth orës 16:05 në vendin e quajtur "Rrethrrotullimi i Plasmasit", në një kapanon në ndërtim në qytetin e Lushnjes.
Si pasojë e shpërthimit pas vinçierit, Landi Verçani, mësohet se ka humbur jetën edhe djali i tij 24 vjeçar i cili po transportohej drejt Traumës.
Bëhet me dije se i riu ka qenë brenda vinçit kur mjeti i punës ka rënë në kontakt me rrjetin e tensionit të lartë elektrik.

Gazeta Si
776 Shikime · 5 years më parë

Po aq e egër e njëherazi e magjishme me luginat dhe shpatet e thyera, kjo krahinë e ndodhur jo shumë larg Tiranës, fsheh thesare të paçmuara, teksa shtegton drejt kësaj toke, të mbushur me mite e legjenda. Në këtë udhëtim tonin të fundjavës për “Gazetën Si”, do të flasim për këtë tokë; tokën e Pirustëve.

Gazeta Si
138 Shikime · 5 years më parë

Reportazh per fshatin Grabove i cilesuar si, “muzeu i gjallë” i bashkëjetesës vllahe.

Gazeta Si
39 Shikime · 8 days më parë

⁣Është hapur zyrtarisht tuneli i Llogarasë, me
qytetarët e parë që kanë kaluar tunelin. Para kësaj, nuk kanë munguar këngët
dhe vallet. LSA sjell fotografi nga atmosfera por dhe nga ‘rrugëtimi’ 7
minutësh në tunel.
Showing 2 out of 119