Videot kryesore

Femije duke fshire tekstet shkollore
0:42
Gazeta Si
108 Shikime · 2 years më parë

Femije duke fshire tekstet shkollore

Protesta ne Shkoder gazi.mp4
0:29
Gazeta Si
106 Shikime · 2 years më parë

Mbeshtetesit e opozites kane protestuar sot pasdite duke u perplasur me policine e cila nuk lejonte qe turma t'i afrohej zones ku ishte parashikuar takimi elektoral i kryeministrit Edi Rama

Shpërthen mina, vdes efektivja e FA shqiptare në Letoni
2:22
Gazeta Si
101 Shikime · 3 years më parë

Një efektive e Forcave të Armatosura shqiptare ka humbur jetën në Letoni, si pasojë e shpërthimit të një mine. Bëhet fjalë për efektiven Zarife Hasanaj. Nga shpërthimi i minës kanë mbetur të plagosur edhe dy efektivë të tjerë, gjithashtu pjesë të Forcave të Armatosura, Major Klodian Tanushi dhe rreshter Julian Kapaj.

Kush është basketbollisti grek origjinë afrikane që po dominon në NBA
1:39
Gazeta Si
100 Shikime · 3 years më parë

Historia e Antetokounmpo qe u rrit me kulturën greke duke mësuar gjuhën, duke shkuar në shkollë dhe duke filluar të luante basketboll që në moshën 7-vjeçare. Por kur ai ishte në shtëpi me familjen e tij, ai gjithmonë ishte një nigerian, duke i ruajtur edhe traditat e vendit nga vinin prindërit e tij.

Parate te fshehura ne corape
0:21
Gazeta Si
99 Shikime · 3 years më parë

Ky eshte momenti kur policia kontrollon ne shtepine e gjyqtarit te akzuar se liroi Dritan Dajtin

Bovillë, aty ku e ka burimin jeta e Tiranës
3:55
Gazeta Si
92 Shikime · 2 years më parë

Bovillë, aty ku e ka burimin jeta e Tiranës

Europiani i peshëngritjes, Krenar Shoraj me medalje bronzi
1:11
Gazeta Si
91 Shikime · 3 years më parë

Prova e Krenar Shorajt qe i siguroi medaljen e bronztë nw kampionatin Europian të peshëngritjes në Batumi të Gjeorgjisë.

Grabova, “muzeu i gjallë” i bashkëjetesës vllahe
7:25
Gazeta Si
91 Shikime · 3 years më parë

Reportazh per fshatin Grabove i cilesuar si, “muzeu i gjallë” i bashkëjetesës vllahe.

video sulmi ndaj turisteve spanjolle
6:28
Gazeta Si
91 Shikime · 2 years më parë

Ne kete video të siguruar nga Report TV shihet qartë agresioni ndaj turistëve spanjoll, kur Mihal Kokëdhima, pronari i një restoranti në Porto Palermo, në një mënyrë krejtësisht të çmendur, i është hedhur me trup furgonit ku udhëtonin turistët dhe teksa automjeti është në ecje ai godet me grushte xhamin e përparmë duke e thyer atë.

Kryeministri Edi Rama takohet me kryeministrin kinez në Zagreb
0:41
Gazeta Si
90 Shikime · 3 years më parë

Gjatë një takimi me kryeministrin Edi Rama në Zagreb, Kryeministri kinez i Li Keqiang vuri në dukje se Kina dhe Shqipëria duhet të përmirësojnë komunikimin për të arritur një marrëveshje për heqjen reciproke të vizave mes dy vendeve, për të lehtësuar sipas tij lëvizjet e të rinjve dhe për të konsoliduar zhvillimin e marrëdhënieve dypalëshe.

600 magjitë e Lionel Mesit dhe fluturimi drejt “Topit të artë” numër 6
0:59
Gazeta Si
90 Shikime · 3 years më parë

Këta ishin dy golat e Lionel mesit ne ndeshjen me Liverpulin, qe e ben ate autor te 600 golave.

Peshq mes plehrave, pamje nga fundi i detit Mesdhe (VIDEO)
2:22
Gazeta Si
90 Shikime · 3 years më parë

Televizioni “France 2” ka realizuar një dokumentar, në të cilin kamerat e një nëndetëse për herë të parë kanë filmuar fundin e Detit Mesdhe, në thellësinë 2200 metra.

Dosja 184, Rama: Përgjime qesharake e imagjinare
0:30
Gazeta Si
89 Shikime · 3 years më parë

“Përhapet nga ekrane studiosh që duken si kuzhina Big Brotheri, ku debatet duken si muhabete rakie, përgjime qesharake të kërryera nga dosja hetimore në thyerje të sekretit hetimor dhe të dërguara për Big Brotherin nga dora e dikujt që në vend që të hetonte Dibrën e ka mbajtur në sirtar për këtë ditë të zezë për partinë e tij, apo për përgjime të sajuara komplet, ku ka dalë edhe një rresht i vënë në gojën time, i cili s’më shqetëson, por më fyen, sepse nuk është gjuha ime, por gjuha e një mësuesi nate, totalisht pa arsimin përkatës, por edhe jashtë profilit”, vijoi ai.

Pa Koment - Pamje nga zona ku ndodhi grabitja e parave ne Rinas
0:09
Gazeta Si
88 Shikime · 3 years më parë

Nga perleshjet me arme nje grabites mendohet se ka vdekur dhe disa persona jane lenduar

Shkëndija mbron titullin kampion në Maqedoni
1:01
Gazeta Si
88 Shikime · 3 years më parë

Shkëndija e Tetovës ka vijuar dominimin në futbollin maqedonas edhe këtë sezon. Me fitoren 0-1 ndaj Rabotnickit, të arritur falë golit të shënuar përtej limiteve të kohës së rregullt nga Totre, kuqezinjtë tetovar kanë nisur zyrtarisht festën e kampionit.

Ky është ‘heroi’ që vendosi ndeshjen Liverpul-Barcelona (VIDEO)
0:18
Gazeta Si
88 Shikime · 3 years më parë

Djali që qëndronte te reklamat, pas krosimit të bllokuar të Arnold e dha topin për mbrojtësin anglez shumë shpejt. Sipas medieve britanike kjo shpejtësi me të cilën ai dha topin që mbante në duar, për të marrë më pas tjetrin që kishte dalë jashtë, bëri diferencën. Barcelona nuk ishte kthyer siç duhej në zonë dhe katalanasit nuk ishin mirë të pozicionuar. Aleksandër Arnold, e vuri re një gjë të tillë dhe më pas bëri atë veprim që tashmë ka hyrë në historinë e Champions.

Edi Rama për 30 qershorin
0:50
Gazeta Si
87 Shikime · 2 years më parë

Kryeministri thotë se zgjedhjet do të bëhen, aq më tepër që sipas tij, ato marrin një rëndësi edhe më të madhe, pasi do t’i japin fund metodave të vjetra “haxhiqamiliste” të të bërit politikë.

Perplasja e protestuesve ne Elbasan ne momentin kur kalon kryeministri Edi Rama
1:12
Gazeta Si
86 Shikime · 3 years më parë

Perplasja e protestuesve ne Elbasan ne momentin kur kalon kryeministri Edi Rama per takimin Bashkia qe Duam

Ministri Cakaj në deklaratë për shtyp
4:51
Gazeta Si
85 Shikime · 3 years më parë

Bllokohen mbi 350 pasaporta diplomatike, Gent Cakaj jep arsyet

Kryeministri Edi Rama kercenon me shkarkim Rektorin e UT, Mynyr Koni
1:41
Gazeta Si
84 Shikime · 3 years më parë

Rama thote se ka nje raport shume problematik per rektorin e Universitetit te Tiranes dhe e akuzon ate per ngecjen e disa pikave te Paktit per Universitetin
Showing 2 out of 79