Videot kryesore

Gazeta Si
160 Shikime · 5 years më parë

Olghe Balliu, 13-vjeçari shqiptar me tekniken e Mesit qe mahnit Realin

Gazeta Si
155 Shikime · 5 years më parë

Nga Golemi, në plazhin e Spillesë, ku turistët vijnë ditën e “zhduken” natën

Gazeta Si
155 Shikime · 5 years më parë

Sulmi në burgun e Koridhallos në Greqi ku ka humbur jetën gjatë një përleshje shqiptari

Gazeta Si
154 Shikime · 5 years më parë

Kryeministri u zotua për një fushatë intensive ku objektiv nuk do të jetë vetëm fitorja. “Sepse puna e solli që këtë herë, përveçse një betejë zgjedhore për mandatin e ri të qeverisjes vendore, kjo të jetë një betejë për të fituar zemrat dhe mendjet e shqiptarëve në luftë me fantazmën e së shkuarës”, vijoi ai.

Gazeta Si
148 Shikime · 5 years më parë

20 vite në liri, dita kur shqiptarët e Kosovës derdhën lot gëzimi

Gazeta Si
143 Shikime · 2 years më parë

⁣Arrestimi i Ilir Pajës pas 5 vjetësh në arrati, i dënuar me 25 vite burg në Itali

Gazeta Si
138 Shikime · 3 years më parë

⁣jeta e nates ne Tirane

Gazeta Si
138 Shikime · 5 years më parë

Pamje me dron nga protesta

Gazeta Si
137 Shikime · 5 years më parë

Reportazh per fshatin Grabove i cilesuar si, “muzeu i gjallë” i bashkëjetesës vllahe.

Gazeta Si
135 Shikime · 5 years më parë

Përplasje në Burrel, tensione në KZAZ

Gazeta Si
135 Shikime · 5 years më parë

Në gjurmët e legjendës së Ciklopit, apo Pellgut të Zi të Skuterrës

Gazeta Si
134 Shikime · 5 years më parë

Reshjet e shiut gjatë natës dhe shtimi i lëvizjeve në drejtim të bregdetit ka shkaktuar anomali përgjatë orëve të paradites së të hënës në akset kryesore rrugore në veri të vendit. Karvani me makina të bllokuara në trafik u zgjat nga mbikalimi i Fushë-Krujës deri pranë Urës së Milotit.

Gazeta Si
130 Shikime · 5 years më parë

Femije duke fshire tekstet shkollore

Gazeta Si
130 Shikime · 5 years më parë

Historia e Antetokounmpo qe u rrit me kulturën greke duke mësuar gjuhën, duke shkuar në shkollë dhe duke filluar të luante basketboll që në moshën 7-vjeçare. Por kur ai ishte në shtëpi me familjen e tij, ai gjithmonë ishte një nigerian, duke i ruajtur edhe traditat e vendit nga vinin prindërit e tij.

Gazeta Si
125 Shikime · 5 years më parë

Ai njihet nga të gjithë francezët si njeriu që fluturon dhe ka thyer tanimë rekord botëror duke kaluar kanalin e Lamashit me flyboard.Bëhet fjalë për sipërmarrësin francez Franky Zapata, i cili ka kapërcyer me sukses kanalin që ndan Anglinë dhe Francën pas një përpjekjeje të dështuar muajin e kaluar, duke rrëmbyer zemrat e publikut në mbarë botën.

Gazeta Si
124 Shikime · 5 years më parë

Andrea Marko ne boten e kafsheve

Gazeta Si
123 Shikime · 5 years më parë

Në segmentin Mamurras Fushë-Krujë pranë restorant "Vllaznia" ka trafik dhe rruga është mbushur me ujë, si rezultat i resheve te dendura. Ky eshte segmenti i rruges nacionale Tiranë-Shkodër.

Gazeta Si
123 Shikime · 5 years më parë

Përplasje në Pogradec, tensione në KZAZ

Gazeta Si
122 Shikime · 5 years më parë

Mbeshtetesit e opozites kane protestuar sot pasdite duke u perplasur me policine e cila nuk lejonte qe turma t'i afrohej zones ku ishte parashikuar takimi elektoral i kryeministrit Edi Rama
Showing 2 out of 3