Videot kryesore

Toka e Gardes do i kaloje Parkut te Liqenit
0:25
Gazeta Si
82 Shikime · 3 years më parë

Deklarata e kryebashkiakut Erion Veliaj

Basha: Europa është kundër drogës dhe korrupsionit
0:36
Gazeta Si
62 Shikime · 3 years më parë

“Europa nuk është kundër shqiptarëve. Europa është kundër drogës, kundër qeveritarëve të korruptuar. Nuk shkohet në Europë pa vlerat europiane të zgjedhjeve të lira e të ndershme, pa drejtësi me një standard për të gjithë, pa i dhënë fund pandëshkueshmërisë së politikanëve”, deklaron Lulzim Basha per REL.

Kur Bjarke Ingels prezantonte projektin për Teatrin e ri Kombëtar në 2018
2:33
Gazeta Si
47 Shikime · 2 years më parë

Ajo që kryebashkiaku Erion Veliaj prezantoi para Këshillit Bashkiak ishte përmbledhja e video-prezantimit të godinës së teatrit të ri kombëtar në mars të 2018 nga ana e arkitektit danez, Bjarke Ingels dhe në prani të Kryeministrit Edi Rama.

jeta e nates ne Tirane
0:09
Gazeta Si
33 Shikime · 9 muaj më parë

⁣jeta e nates ne Tirane