Video të fundit

“Salah bombarduesi”, koret raciste rrezikojnë seriozisht Çelsin
0:57
Gazeta Si
78 Shikime · 4 years më parë

Tifozët e Çelsit sulmojnë lojtari egjiptian të Liverpulit, duke kënduar kore raciste ndaj tij para transfertës me Sllavian e Pragës

Europiani i peshëngritjes, Krenar Shoraj me medalje bronzi
1:11
Gazeta Si
92 Shikime · 4 years më parë

Prova e Krenar Shorajt qe i siguroi medaljen e bronztë nw kampionatin Europian të peshëngritjes në Batumi të Gjeorgjisë.

Kryeministri Edi Rama takohet me kryeministrin kinez në Zagreb
0:41
Gazeta Si
93 Shikime · 4 years më parë

Gjatë një takimi me kryeministrin Edi Rama në Zagreb, Kryeministri kinez i Li Keqiang vuri në dukje se Kina dhe Shqipëria duhet të përmirësojnë komunikimin për të arritur një marrëveshje për heqjen reciproke të vizave mes dy vendeve, për të lehtësuar sipas tij lëvizjet e të rinjve dhe për të konsoliduar zhvillimin e marrëdhënieve dypalëshe.

Përplasja e tifozëve të Ajaksit me policinë
3:11
Gazeta Si
77 Shikime · 4 years më parë

Kjo nuk është hera e parë që ndodhin akte të tilla vandale para ose pas ndeshjes gjatë një kompeticioni të Uefa dhe nga kjo e fundit ka nisur një proces për të identifikuar defektet në organizimin. Por gjithashtu edhe një plan masash për t’i thënë stop këtyre ngjarjeve.

Kaosi para ndeshjes Ajaks-Juventus, përleshje mes tifozëve dhe policisë
2:20
Gazeta Si
83 Shikime · 4 years më parë

Brenda në stadiumin mitik, “Johan Krojf Arena” u zhvillua një nga ndeshjet më të bukura të Ligës së Kampionëve këtë sezon. Ajaksi i talenteve dhe Juventus me Ronaldon shënuan nga një gol dhe u mjaftuan me një barazim në fushën e blertë.

Kaosi para ndeshjes Ajaks-Juventus, përleshje mes tifozëve dhe policisë
0:45
Gazeta Si
78 Shikime · 4 years më parë

Mediet italiane se janë me dhjetëra tifozët e Ajaksit dhe të Juventusit që janë ndaluar nga policia holandeze për shkak të trazirave që ndodhën në stadium para se të fillonte çerekfinalja e Championsit. Nuk janë bërë ende të qarta rrethanat se si ka filluar ky kaos, pasi disa tifozëve të Ajaksit dhe Juventusit iu janë gjetur armë të ftohta dhe sende prerëse.

Daniel Godelli
0:15
Gazeta Si
76 Shikime · 4 years më parë

Daniel Godelli ne kampionatin europian te peshengritjes

Shkrirja e një akullnaje
5:21
Gazeta Si
68 Shikime · 4 years më parë

Pamjet janë marrë nga copitmi i një akullnaje gjigante pran qytetit bregdetar në Grenlandë

Daniel Godelli
0:32
Gazeta Si
131 Shikime · 4 years më parë

Daniel Godelli duke u stervitur

Briken Calja
0:40
Gazeta Si
76 Shikime · 4 years më parë

Briken Calja ne kampionatin europian te peshengritjes.

Prova e Briken Caljas ne kampionatin europian
0:38
Gazeta Si
73 Shikime · 4 years më parë

Prova e Briken Caljas ne kampionatin europian te peshengritjes

Pa Koment - Pamje nga grabitja e parave ne Rinas
1:33
Gazeta Si
803 Shikime · 4 years më parë

Një makinë e transportit të vlerave monetare ka rënë pre e grabitjes brenda Aeroportit të Rinasit. Mësohet se autorët e grabitjes kanë qenë me një makinë pa targa dhe me mbishkrimin “Hetimi Tatimor”. Pas grabitjes raportohet se ka pasur shkëmbim zjarri dhe dyshohet për një të vdekur dhe të plagosur. Firma private që transportonte lekët është kompania private e sigurisë “Nazeri”. Ndërkohë nuk dihet ende sasia e parave që janë grabitur, por shuma përflitet se është rreth 1,5 milionë euro.

Pa Koment - Pamje nga zona ku ndodhi grabitja e parave ne Rinas
0:09
Gazeta Si
91 Shikime · 4 years më parë

Nga perleshjet me arme nje grabites mendohet se ka vdekur dhe disa persona jane lenduar

Briken Calja duke u stervitur
0:21
Gazeta Si
72 Shikime · 4 years më parë

Peshengritesi Briken Calja duke u stervitur ne prag te kampionatit europian.

Ministri Cakaj në deklaratë për shtyp
4:51
Gazeta Si
91 Shikime · 4 years më parë

Bllokohen mbi 350 pasaporta diplomatike, Gent Cakaj jep arsyet

Erkand Qerimaj duke u stervitur
0:16
Gazeta Si
86 Shikime · 4 years më parë

Erkand Qerimaj duke u stervitur ne prag te kampionatin europian ne Gjeorgji.

disa ide si te krijoni qiri
4:36
Gazeta Si
86 Shikime · 4 years më parë

Nëse jeni të dhënë për të krijuar gjëra të bukura, sidomos kur bëhet fjalë për qirinjtë, kemi disa këshilla

Cula Dyjare
0:41
Gazeta Si
226 Shikime · 4 years më parë

Selman Pazaj qe i bie Cules Dyjare qe krijon vete

Vladimir Kamberi, artizani nga Vlora ne panairin e Ulqinit
5:37
Gazeta Si
182 Shikime · 4 years më parë

Artizanet e Ulqinit kane nevoje per nje treg sepse levizin shpesh ne vendndodhje te ndryshme per shkak se nuk i ljeon policia

Kenge shqiptare nga nje ulqinake
0:42
Gazeta Si
74 Shikime · 4 years më parë

Gjyle Sadiku kendon per te pershendetur shqiptaret
Showing 100 out of 102