Video të fundit

Video e mahnitshme tepelene
1:27
Gazeta Si
44 Shikime · 4 years më parë

Video e mahnitshme tepelene

Video 2 ne Tepelene
1:55
Gazeta Si
46 Shikime · 4 years më parë

Video 2 ne Tepelene

Video ne Tepelene
1:33
Gazeta Si
38 Shikime · 4 years më parë

Video ne Tepelene

1280x720.mp4
3:15
Gazeta Si
39 Shikime · 4 years më parë

Ndikimi i disa produkteve ushqimorë në rritjen e varfërisë në Rusi

Renea stërvitje nën ujë eksploron anijen e Luftës së Dytë Botërore
0:42
Gazeta Si
52 Shikime · 4 years më parë

Renea stërvitje nën ujë eksploron anijen e Luftës së Dytë Botërore (VIDEO)

Pjesa e dyte - Tuneli u prish por rruga dytesore e Arbrit i solli turizmin.
3:05
Gazeta Si
52 Shikime · 4 years më parë

Pjesa e dyte - Tuneli u prish por rruga dytesore e Arbrit i solli turizmin.

Pjesa e pare - Tuneli u prish por rruga dytesore e Arbrit i solli turizmin
3:55
Gazeta Si
83 Shikime · 4 years më parë

Pjesa e pare - Tuneli u prish por rruga dytesore e Arbrit i solli turizmin

Çfarë fshihet Petras, qyteti i mistereve
3:20
Gazeta Si
50 Shikime · 4 years më parë

Çfarë fshihet Petras, qyteti i mistereve

Mesi dhe Ronaldo si kurre me pare
0:47
Gazeta Si
51 Shikime · 4 years më parë

Mesi dhe Ronaldo si kurre me pare

Negociatat,  Cakaj takon me ministrat e Jashtëm të BE-së në Helsinki
0:57
Gazeta Si
42 Shikime · 4 years më parë

Një takimin joformal të Ministrave të Punëve të Jashtme të BE-së dhe Vendeve të Ballkanit Perëndimor po mbahet në Helsinki, pjesë e të cilit është edhe ministri Gent Cakaj, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së Federica Mogherini ministrat e punëve të jashtme të Ballkanit Perëndimor.

Basha video 30 gusht.mp4
0:59
Gazeta Si
46 Shikime · 4 years më parë

Video e kryetarit te PD-se, Lulzim Basha ku akuzon Ramen per shpenzimet e luksit per udhetime e zyra

Sot në mesditë është shkëputur maja e një mali në fshatin Mërtur të Tropojës.
0:54
Gazeta Si
45 Shikime · 4 years më parë

Mësohet se masivi shkëmbor nga maja e malit është shkëputur dhe ka rënë në një zonë që nuk banohet nga njeri dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.
Fshati është një zonë shkëmbore dhe shkëputja e gurëve aty është diçka e shpeshtë.
Gazeta Si ju sjell pamjet teksa maja e mali shkëputet.

Rob Makado, sërfisti që kërkon të shpëtojë Oqeanin nga plastika
2:38
Gazeta Si
47 Shikime · 4 years më parë

Rob Makado, sërfisti që kërkon të shpëtojë Oqeanin nga plastika

Bushati del nga rreshti
4:18
Gazeta Si
38 Shikime · 4 years më parë

Ditmir Bushati kërkon reformimin e plotë të Partisë Socialiste dhe marrjen e përgjegjësisë politike për përzgjedhjen e personave me rekorde kriminale në të shkuarën si kandidatë të kësaj force politike në zgjedhjet e fundit.

Takim me arinjtë polar në kufijtë e Arktikut
3:01
Gazeta Si
42 Shikime · 4 years më parë

Takim me arinjtë polar në kufijtë e Arktikut

Shpërthen vullkani në Stromboli, panik te turistët
1:01
Gazeta Si
47 Shikime · 4 years më parë

Shpërthen vullkani në Stromboli, panik te turistët

Shpërthen vullkani në Stromboli, panik te turistët
0:46
Gazeta Si
54 Shikime · 4 years më parë

Shpërthen vullkani në Stromboli, panik te turistët

Huacachina, fshati në mes të shkretëtirës (VIDEO)
1:39
Gazeta Si
54 Shikime · 4 years më parë

Huacachina, fshati në mes të shkretëtirës (VIDEO)

Guximtari
0:42
Gazeta Si
42 Shikime · 4 years më parë

Guximtari

Madridi nën pushtetin e ujit
3:18
Gazeta Si
26 Shikime · 4 years më parë

Madridi nën pushtetin e ujit
Showing 100 out of 121