Gazeta Si
Gazeta Si 06 Sep 2019
0

Up next

Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin
13 Sep 2019
Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin
Gazeta Si · 9 Shikime

Basha: Largimi i Edi Rames i pamjaftueshem pa reforma te thella

 11 Shikime
In Lajme

Edi Ramën dhe Lulzim Bashën e ndau gjithçka në leximin dhe interpretimin e raportit përfundimtar për zgjedhjet e 30 qershorit të publikuar zyrtarisht ditën e enjte nga OSBE/ODIHR, përveç një pike; nevojës për reformën zgjedhore.

Më shumë
0 Komente sort Sort by

Up next

Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin
13 Sep 2019
Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin
Gazeta Si · 9 Shikime