Up next

Takimi mes Edi Rames dhe Albin Kurtit

33 Shikime· 09/13/22
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Other

⁣Ka zgjatur rreth dy orë takimi mes kryeministrit Edi Rama
dhe homologut të tij, Albin Kurti.

Takimi mes dy liderëve u mbajt në vilën qeveritare 31,
ndërsa nuk dihen detaje se për çfarë diskutuan dy kryeministrat.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next