Up next

Takimi mes Edi Rames dhe Albin Kurtit

36 Shikime· 13 Sep 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

⁣Ka zgjatur rreth dy orë takimi mes kryeministrit Edi Rama
dhe homologut të tij, Albin Kurti.

Takimi mes dy liderëve u mbajt në vilën qeveritare 31,
ndërsa nuk dihen detaje se për çfarë diskutuan dy kryeministrat. Takimi Rama-Kurti vjen pas telefonates Rama-Blinken.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next