Video të fundit

Qytetari e pyet për zgjedhjet, Rama: Ça ma bëni kot këtë pyetje!
1:19
Gazeta Si
65 Shikime · 3 years më parë

“Për çfarë ma bëni këtë pyetje kot se nuk e kuptoj?! Si nuk do të bëjmë zgjedhje?! Si t’ia bëjmë, ça të bëjmë tjetër?!” u përgjigj Rama.

Sigurimi i detyrueshëm për banesat, Rama: Do kohë, na pengon mentaliteti
0:54
Gazeta Si
71 Shikime · 3 years më parë

Kryeministri Rama flet për sigurimin e shtëpive me banorët e njësisë 10 në Tiranë

Telashe për Nejmar, del video e dhunës ndaj modeles
1:07
Gazeta Si
67 Shikime · 3 years më parë

Telashe për Nejmar, del video e dhunës ndaj modeles

Bovillë, aty ku e ka burimin jeta e Tiranës
3:55
Gazeta Si
94 Shikime · 3 years më parë

Bovillë, aty ku e ka burimin jeta e Tiranës

Bild publikon pergjimet, mafiozi i Shijakut pazare me votuesit
1:47
Gazeta Si
62 Shikime · 3 years më parë

Në një telefonatë tjetër të publikiar nga gazeta gjermane "Bild", kreu i grupit kriminal të Shijakut, Astrit Avdylaj dëgjohet teksa flet për pazare për shitblerje vote me një votues. Në këtë përgjim përmendet edhe emri i Agron Dukës, kandidat për deputet në listat e PD-së, aktualisht kryetar i Partisë Agrare.

5.Bild publikon pergjimet. Mafiozi i telefonon kryetarit të PS për Shijakun, Elton Arbana
2:27
Gazeta Si
57 Shikime · 3 years më parë

Në një përgjim tjetër nga "Bild", Astrit Avdylaj, kreu i klanit kriminal ‘Avdylaj’ në Shijak i telefonon kryetarit të PS për Shijakun, Elton Arbana, që është aktualisht kandidat i PS për kryebashkiak në Shijak. Me një ton të irrituar të zërit, ai i telefonon Arbanës dhe i thotë se Inspektorati Shtetëror i Ndërtimit po i vendos gjoba disa njerëzve në Sukth dhe se ai nuk po i telefonon dot Gjushit (Vangjush Dako- kryebashkiak i Durrësit) për t’i kërkuar që të ndalojë kjo, pasi kryebashkiaku i Durrësit është me Edi Ramën në Zvicër në një udhëtim.

Bild - Korrupsioni ne Shqiperi - Bosi i mafias telefonon  vëllain e kandidatit socialist Ilir Ndraxh
2:27
Gazeta Si
65 Shikime · 3 years më parë

Në një tjetër përgjim nbga "Bild", kreu i grupit kriminal të Shijakut Astrit Avdylaj dëgjohet teksa telefon vëllain e kandidatit për deputetin socialist Ilir Ndraxhi, të cilit i premton një fitore 10-0 për kryeministrin Edi Rama.

Bild publikon pergjimet. Mafiozi i telefonon kryetarit të PS për Shijakun, Elton Arbana
1:39
Gazeta Si
54 Shikime · 3 years më parë

Në një përgjim tjetër bga "Bild" tregohet se si Avdylaj i telefonon kryebashkiakut të Shijakut për të organizuar një takim me të, me Vangjush Dakon, dhe me një kandidat të mundshëm dhe deputetin aktual ‘Liri’ (Ilir Ndraxhi), një person që klani kriminal i Avdylajve kërkon të vendoset si kandidat i PS.

Bild publikon përgjimet, mafiozi telefonon drejtorin e ujësjellësit në Durrës
1:51
Gazeta Si
66 Shikime · 3 years më parë

Në një përgjim tjetër nga "Bild", tjetër kreu i grupit mafioz se Shijakut, Astrit Avdylaj, i telefonon Ivo Doçit, drejtor i kompanisë së ujësjellësit dhe kanalizimeve në qytetin e Durrësit dhe i kërkon që të mbledhë votuesit e opozitës së partisë Demokratike që janë të punësuar në ndërmarrjen e Ujësjellësit dhe të Kanalizimeve dhe t’I bindë që të votojnë për PS-në ose të humbin punët.

Bild - Korrupsioni ne Shqiperi - Bosi i mafias ne telefon me politikanin
1:15
Gazeta Si
71 Shikime · 3 years më parë

Gazeta gjermane “Bild” publikon nje seri audio-përgjimesh midis Astrit Avdylajt, kreut të grupit të Shijakut dhe kryebashkiakut aktual të Durrësit, Vangjush Dako.

Femije duke fshire tekstet shkollore
0:42
Gazeta Si
110 Shikime · 3 years më parë

Femije duke fshire tekstet shkollore

Përgatitjet anti-Islandë, Reja imponon stilin e tij në kombëtare
2:17
Gazeta Si
60 Shikime · 3 years më parë

Kombëtarja është këtë të martë në ditën e katërt të përgatitjeve që po zhvillohen në Frankfurt për ndeshjen eliminatore me Islandën. Me grupin që ka pësuar disa ndryshime në këto ditë, pasi disa prej lojtarëve janë larguar për shkak të dëmtimeve, trajneri Edi Reja është përpjekur që të injektojë idetë e tij.

video grushti ne proteste.mp4
1:33
Gazeta Si
65 Shikime · 3 years më parë

Perplasja mes protestuesve ne diten e diele perpara Parlamentit. Protestuesit godasin njer-tjetrin. Per kete opozita akuzon se jane futur njerez te infiltruar nga policia, por nje gje e tille hidhet poshte nga ministri i Brendshem, Sander Lleshaj, i cili ka postuar kete video.

perplasje lleshaj spahia ne spital.mp4
1:47
Gazeta Si
172 Shikime · 3 years më parë

Ministri i Brendshem, Sander Lleshaj debaton me ish-deputetin e PD, Bardh Spahia ne ambientet e Spitalit te Traumes ne Tirane. Debati ndodhi gjate kohes se vizites se Lleshajt te policet e plagosur

Mesazhi i kreut të KMSH për Fitër Bajramin: Ftesë për të sheshuar zënkat
2:00
Gazeta Si
62 Shikime · 3 years më parë

Kryetari i Komunitetit Mysliman Shqiptar, Bujar Spahiu ka përcjellë mesazhin e urimit me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Andy Ruiz kampion bote në peshat e rënda, rrëzon mitin Anthony Joshua
10:45
Gazeta Si
59 Shikime · 3 years më parë

Për herë të parë një kampion bote në boksin e peshave të rënda do të jetë një meksikan. Quhet Andy Ruiz dhe në finalen e madhe në “Madison Square Garden” në New York mposhti amerikanin Anthony Joshua. Dy gjigantët zbritën u futën në ring me diferenca të mëdha, me amerikanin, Joshua ndjeshëm më favorit për shkak të famës më të madhe, por edhe të arritje të deritanishme.

Liverpuli rikthehet në fronin e Europës pa shumë spektakël
6:51
Gazeta Si
49 Shikime · 3 years më parë

Liverpuli rikthehet në fronin e Europës pa shumë spektakël (VIDEO)

1 qershori
0:31
Gazeta Si
49 Shikime · 3 years më parë

Festa e Femijeve 1 qershori

Rama per vizat ne parlament.mp4
19:01
Gazeta Si
65 Shikime · 3 years më parë

Diskutimi i Kryeministrit Edi Rama mbi vendimin e parlamentit te Holandes ku me ane te nje rezolute i kerkon qeverise se saj qe t'i drejtohet Komisionit Europian qe ti riktheje vizat me Shqiperine

Rikthehet buzëqeshja në kombëtare, vizitë në shtëpinë e fëmijës në Durrës
2:44
Gazeta Si
57 Shikime · 3 years më parë

Ekipi kombëtar ka vizituar ditën e sotme Shtëpinë e Foshnjes në Durrës. Trajneri Reja, së bashku me ndihmësit Bulku, Salihi, Porrini, dhe lojtarët Berisha, Mavraj, Hysaj, Lenjani, Cikalleshi dhe Roshi shpërndanë dhurata për të gjithë fëmijët. Me kontributet e të gjithë lojtarëve ishin blerë disa pajisje elektroshtëpiake që ndihmojnë sadopak në përmirësimin e kushteve për fëmijët e kësaj shtëpie.
Showing 85 out of 95