Up next

Rruga e Arbrit e bllokuar naten e mbremshme

49 Shikime· 11/30/21
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1

⁣Pa kaluar pak orë pasi u inagurua provizorisht Rruga e
Arbrit, me dhjetëra automjete mbetën të bllokuara në vendin e quajtur “Qafa e
Murrizit” mbrëmjen e kaluar, si pasojë e rreshjeve të borës dhe terrenit të vështirë
ku u vu re dhe mungesa e patrullës së policisë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next