Lajme

Gazeta Si
70 Shikime · 5 years më parë

tritoli 5

Gazeta Si
71 Shikime · 5 years më parë

tritoli 4

Gazeta Si
63 Shikime · 5 years më parë

tritoli 3

Gazeta Si
74 Shikime · 5 years më parë

tritoli 2

Gazeta Si
81 Shikime · 5 years më parë

tritoli ne fushe - kruje

Gazeta Si
96 Shikime · 5 years më parë

Rama thote se ka nje raport shume problematik per rektorin e Universitetit te Tiranes dhe e akuzon ate per ngecjen e disa pikave te Paktit per Universitetin

Gazeta Si
80 Shikime · 5 years më parë

Vendimi ne si proteste simbolike kunder skemes se TVSH-se

Gazeta Si
90 Shikime · 5 years më parë

Ata thone se kane humbur besimin ndaj Qeverise per premtimet te pambajtura.

Gazeta Si
154 Shikime · 5 years më parë

Sulmi në burgun e Koridhallos në Greqi ku ka humbur jetën gjatë një përleshje shqiptari

Gazeta Si
72 Shikime · 5 years më parë

10 vjet NATO spoti i Ministrise se Mbrojtjes

Gazeta Si
77 Shikime · 5 years më parë

Pas Kuvendit, protestuesit marshuan drejt Ministrise se Brendshme, ku ne shenje simbolike lyen muret e saj me boje te zeze, si shenje e kapjes se ketij institucioni dhe Qeverise nga krimi

Gazeta Si
66 Shikime · 5 years më parë

Ish deputetja e PD, Albana Vokshi ndodhej ne bashke me protestuesit ne hyrje te pedonales Murat Toptani, ku nuk munguan tensionet, por perplasjet fizike te ashpra u shmangen

Gazeta Si
116 Shikime · 5 years më parë

Drejtuesit e opozites ndodhen mes protestuesve para godines se Kuvendit, ku fjalen e kane marre disa ish-deputete, qe ne mesazhet e tyre riperserisin kerkesen per largimin e Edi Rames.

Gazeta Si
60 Shikime · 5 years më parë

Protestuesit bllokojne Ministrine e Brendshme

Gazeta Si
85 Shikime · 5 years më parë

Sekuestrimi i armeve te personave per vrasjen e jurgen kurtit

Gazeta Si
97 Shikime · 5 years më parë

Deklarata e kryebashkiakut Erion Veliaj

Gazeta Si
138 Shikime · 5 years më parë

Pamje me dron nga protesta

Gazeta Si
75 Shikime · 5 years më parë

Momenti kur deputeti i LSi Ralf Gjoni njolloset me boje se pranoi mandatin

Gazeta Si
115 Shikime · 5 years më parë

Ky eshte momenti kur policia kontrollon ne shtepine e gjyqtarit te akzuar se liroi Dritan Dajtin
Showing 67 out of 67