Up next

Kryeministri Edi Rama kercenon me shkarkim Rektorin e UT, Mynyr Koni

92 Shikime· 04 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Rama thote se ka nje raport shume problematik per rektorin e Universitetit te Tiranes dhe e akuzon ate per ngecjen e disa pikave te Paktit per Universitetin

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next