Up next

Momenti kur protestuesit lyejne me boje muret e Ministrise se Brendshme

73 Shikime· 28 Mar 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Pas Kuvendit, protestuesit marshuan drejt Ministrise se Brendshme, ku ne shenje simbolike lyen muret e saj me boje te zeze, si shenje e kapjes se ketij institucioni dhe Qeverise nga krimi

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next