Gazeta Si
Gazeta Si 28 Mar 2019
0

Up next

Protestuesit kërkojnë largimin e Vuçiç nga Tirana: Kosova, zemra e Shqipërisë
21 Dec 2019
Protestuesit kërkojnë largimin e Vuçiç nga Tirana: Kosova, zemra e Shqipërisë
Gazeta Si · 2 Shikime

Momenti kur protestuesit lyejne me boje muret e Ministrise se Brendshme

54 Shikime
In Lajme

Pas Kuvendit, protestuesit marshuan drejt Ministrise se Brendshme, ku ne shenje simbolike lyen muret e saj me boje te zeze, si shenje e kapjes se ketij institucioni dhe Qeverise nga krimi

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Protestuesit kërkojnë largimin e Vuçiç nga Tirana: Kosova, zemra e Shqipërisë
21 Dec 2019
Protestuesit kërkojnë largimin e Vuçiç nga Tirana: Kosova, zemra e Shqipërisë
Gazeta Si · 2 Shikime