Up next

Perplasja mes policise dhe protestuesve para Ministrise se Brendshme

65 Shikime· 28 Mar 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ish deputetja e PD, Albana Vokshi ndodhej ne bashke me protestuesit ne hyrje te pedonales Murat Toptani, ku nuk munguan tensionet, por perplasjet fizike te ashpra u shmangen

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next