Gazeta Si
Gazeta Si 28 Mar 2019
0

Up next

Protesta, naftëtarët përleshen me policinë para Ministrisë së Energjitikës
17 Sep 2020
Protesta, naftëtarët përleshen me policinë para Ministrisë së Energjitikës
Gazeta Si · 3 Shikime

Perplasja mes policise dhe protestuesve para Ministrise se Brendshme

56 Shikime
In Lajme

Ish deputetja e PD, Albana Vokshi ndodhej ne bashke me protestuesit ne hyrje te pedonales Murat Toptani, ku nuk munguan tensionet, por perplasjet fizike te ashpra u shmangen

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Protesta, naftëtarët përleshen me policinë para Ministrisë së Energjitikës
17 Sep 2020
Protesta, naftëtarët përleshen me policinë para Ministrisë së Energjitikës
Gazeta Si · 3 Shikime