Up next

Takimi Kurti- Vuçiç në Bruksel

14 Shikime· 02 May 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç miratuan Deklaratën për të Zhdukurit nga lufta e fundit në Kosovë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next