Up next

“Risqet” e raportimit nga shtëpia, gazetarja tregon “Live” bashkëshortin lakuriq

14 Shikime· 22 Apr 2020
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Masat kufizuese për mos përhapjen e koronavirusit kanë prekur edhe gazetarinë dhe në përpjekje për t’iu gjendur shikuesve afër, një gazetare amerikane improvizoi nga banjoja e shtëpisë së saj si të presësh balluket vetë në një kohë që sallonet e bukurisë janë të mbyllura.

Gazetarja Melinda Meza e televizionit KCRA në Kaliforni po shpjegonte e qetë dhe me plot pasion sesi duheshin prerë flokët në shtëpi. Por, gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë ajo tregoi shumë më shumë.

E përqëndruar tek detajet e raportimit, gazetarja nuk e vuri re se në pasqyrën pas saj bashkëshorti ishte lakuriq brenda në kabinën e dushit, ndërsa regjia e kuptoi me vonesë dhe riktheu lidhjen në studion e mbetur pa fjalë.

Videoja është bërë virale dhe ka marrë mijëra shpërndarje nëpër rrjetet sociale. Vetë gazetarja nuk e ka komentuar deri më tani.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next