Up next

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Tirane Live Stream.mp4

63 Shikime· 23 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Debati ne KQZ mes anetareve per kerkesen e PD dhe LSI per te pasur anetare ne KZAZ. Kater anetaret votuan kunder ketij propozimi duke lene jashte keto parti qe te kene komisionere ne zgjedhjet e 30 qershorit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next