Up next

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve Tirane Live Stream.mp4

73 Shikime· 05/23/19
Gazeta Si
Gazeta Si
1 Subscribers
1
In Lajme

Debati ne KQZ mes anetareve per kerkesen e PD dhe LSI per te pasur anetare ne KZAZ. Kater anetaret votuan kunder ketij propozimi duke lene jashte keto parti qe te kene komisionere ne zgjedhjet e 30 qershorit

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next