Up next

“Ngjarja ishte e turpshme” Isai: Nervozizmi tregon panik

12 Shikime· 14 May 2023
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0

⁣Kryebashkiaku njëkohësisht kandidati i PS-së në një prononcim për mediat është shprehur se ngjarja e ndodhur mbrëmë ishte e shëmtuar dhe se i vjen turp që në një kohë të tillë akoma ndodhin situate të tilla absurde.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next