Gazeta Si
Gazeta Si 19 Jun 2019
0

Up next

Pergjimi 8 karta e identitetit.mp4
20 Jun 2019
Pergjimi 8 karta e identitetit.mp4
Gazeta Si · 65 Shikime

pergjimi kater Ago Qefalia Tahiri.mp4

50 Shikime
In Lajme

Pergjimet e revistes Bild te publikuara ne te degjohen bisedat e deputetit Xhemal Qefalia dhe drejtorit te Policise, i cili i kerkon qe ti gjeje vend pune.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Pergjimi 8 karta e identitetit.mp4
20 Jun 2019
Pergjimi 8 karta e identitetit.mp4
Gazeta Si · 65 Shikime