Pergjimi 8 karta e identitetit.mp4

80 Shikime· 20 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Nje person flet me Ymer Lalen dhe bisedon nese duhet t'ja ktheje karten e identitetit votuesit Shefki Xhura ose jo.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next