Gazeta Si
Gazeta Si 19 Jun 2019
0

Up next

Gjiknuri pret PD, Balla: Propozimi ynë për listat është më i miri
21 Sep 2020
Gjiknuri pret PD, Balla: Propozimi ynë për listat është më i miri
Gazeta Si · 1 Shikime

Pergjimi 9 tenderat Gjiknuri.mp4

57 Shikime
In Lajme

Biseda e dyte mes Gjiknurit dhe Ymer Lales, i kerkon takim ne kafe dhe flasin se po bejne ndarjen e tenderave

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Gjiknuri pret PD, Balla: Propozimi ynë për listat është më i miri
21 Sep 2020
Gjiknuri pret PD, Balla: Propozimi ynë për listat është më i miri
Gazeta Si · 1 Shikime