Up next

⁣PD e PS janë në të njëjtin krevat, mesazhi i shumëfishtë i Edi Ramës

6 Shikime· 21 Apr 2021
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Grimca të humorit të hollë shkodran janë shfrytëzuar nga Kryeministri Edi Rama për të kërkuar votën për Partinë Socialiste dhe kandidaten, Edona Bilali. Ky është mesazhi i dukshëm i videos së mësipërme të publikuar nga kryesocialisti.

Por, nëse merren parasysh zhvillimet e fundit politike, e sidomos ftesa që Rama i ka adresuar Lulzim Bashës për bashkëpunim dhe për t’u shkëputur nga Sali Berisha dhe Ilir Meta, videoja e mësipërme mund të interpretohet edhe si “bashkëqeverisje” mes PD e PS.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next