Up next

Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin

35 Shikime· 13 Sep 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Në fund të takimit me Angela, Rama ka hedhur në rrjetet sociale këtë video, të cilën e shoqëron me një shënim të shkurtër, ku fjala “negociatë” mungon.

“Shumë i inkurajuar nga vlerësimet dhe predispozita pozitive ndaj Shqipërisë e kancelares Merkel”, shkruan ai, duke e vlerësuar Angela Merkel si mike të vërtetë të Shqipërisë.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next