Gazeta Si
Gazeta Si 13 Sep 2019
0

Up next

Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
17 May 2020
Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
Gazeta Si · 2 Shikime

Negociatat, misioni “Berlin” i Ramës për të bindur Merkelin

19 Shikime
In Lajme

Në fund të takimit me Angela, Rama ka hedhur në rrjetet sociale këtë video, të cilën e shoqëron me një shënim të shkurtër, ku fjala “negociatë” mungon.

“Shumë i inkurajuar nga vlerësimet dhe predispozita pozitive ndaj Shqipërisë e kancelares Merkel”, shkruan ai, duke e vlerësuar Angela Merkel si mike të vërtetë të Shqipërisë.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
17 May 2020
Basha: Protesta deri në largimin e Ramës! Nuk përsëris gabimin e 2017-ës
Gazeta Si · 2 Shikime