Up next

Balla brothers, shqiptarët që mahnitën Amerikën

47 Shikime· 13 Jul 2022
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Other

⁣Dy vëllezër shqiptar, Arton dhe Arnold Balla kanë dhuruar spektakël në emisionin e shumë përfolur “America's Got Talent”.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next