Sport

Gazeta Si
84 Shikime · 5 years më parë

Mediet italiane se janë me dhjetëra tifozët e Ajaksit dhe të Juventusit që janë ndaluar nga policia holandeze për shkak të trazirave që ndodhën në stadium para se të fillonte çerekfinalja e Championsit. Nuk janë bërë ende të qarta rrethanat se si ka filluar ky kaos, pasi disa tifozëve të Ajaksit dhe Juventusit iu janë gjetur armë të ftohta dhe sende prerëse.

Gazeta Si
87 Shikime · 5 years më parë

Daniel Godelli ne kampionatin europian te peshengritjes

Gazeta Si
174 Shikime · 5 years më parë

Daniel Godelli duke u stervitur

Gazeta Si
83 Shikime · 5 years më parë

Briken Calja ne kampionatin europian te peshengritjes.

Gazeta Si
83 Shikime · 5 years më parë

Prova e Briken Caljas ne kampionatin europian te peshengritjes

Gazeta Si
80 Shikime · 5 years më parë

Peshengritesi Briken Calja duke u stervitur ne prag te kampionatit europian.

Gazeta Si
93 Shikime · 5 years më parë

Erkand Qerimaj duke u stervitur ne prag te kampionatin europian ne Gjeorgji.

Gazeta Si
83 Shikime · 5 years më parë

Permbledhje e ndeshjeve te dates 8 prill ne kampionatin amerikan te basketbollit, NBA.

Gazeta Si
74 Shikime · 5 years më parë

Në diskutimet e fundit për yllin argjentinas të Barcelonës është përfshirë edhe Ati i Shenjtë

Gazeta Si
81 Shikime · 5 years më parë

Zyrtarët dhe futbollistët e Laçit sulmojnë futbollistët e Tiranës.

Gazeta Si
160 Shikime · 5 years më parë

Olghe Balliu, 13-vjeçari shqiptar me tekniken e Mesit qe mahnit Realin
Showing 5 out of 5