Sport

Gazeta Si
7 Shikime · 2 days më parë

⁣Enkileda Carja shpallet Kampione Europe në
Kampionatin Europian për të Rinj, në stilin e shkëputjes me 86 kg. Sportistja
15 vjeçare kuqezi rrëmbeu dhe medaljen e Argjentë në dy garësh.

Gazeta Si
16 Shikime · 4 days më parë

⁣Ka nisur
festa shqiptare në Hamburg ku tifozët shqiptarë kanë kthyer edhe policët
gjermanë në shqiptarë.

Gazeta Si
2 Shikime · 4 days më parë

⁣Ka nisur
festa shqiptare në Hamburg ku tifozët shqiptarë kanë kthyer edhe policët
gjermanë në shqiptarë.

Gazeta Si
6 Shikime · 4 days më parë

⁣Atmosfera
shqiptare vazhdon në Gjermani, me tifozët që shohin cdo ndeshje kampionati veshur
me ngjyrat kuq e zi dhe me flamur në krahë.

Gazeta Si
6 Shikime · 4 days më parë

⁣Atmosfera
shqiptare vazhdon në Gjermani, me tifozët që shohin cdo ndeshje kampionati veshur
me ngjyrat kuq e zi dhe me flamur në krahë.

Gazeta Si
6 Shikime · 8 days më parë

⁣Para takimit me Italinë, Kombëtarja ka pasur një tjetër
takim emocionues.

Pasi mbaroi seanca e fundit stërvitore e ekipit, lojtarët
janë përballur me një surprise. Familjarët e futbollistëve por edhe të stafit
teknik u janë bashkuar atyre duka ndarë disa çaste të bukura bashkë.

Gazeta Si
23 Shikime · 26 days më parë

⁣"Kur
nuk shkojnë në stadium", e realizuar në vitin 1986, nga piktori Guri Madhi
është bërë pjesë e ekspozitës "In motion - Art & Football" në
Muzeun e Futbollit Gjerman, në Dortmund.

Gazeta Si
21 Shikime · 4 muaj më parë

⁣Flamuri shqiptar ne metrote e Dyseldorfit

Gazeta Si
19 Shikime · 4 muaj më parë

⁣Në takimin e kësaj jave Skëndërbeu-Partizani, i fituar nga vendasit 1-0, në përfundim është krijuar një incident në tribunën qendrore.
Në pamje të parë dëgjohen fyerje të shumta në drejtim të “miqve” nga Tirana ku shihen vajza dhe gra që largohen pas ofendimeve në korr nga tribuna. Prej tyre familjarë të presidentit të skuadrës së Kuqe, Gamend Demi.

Gazeta Si
32 Shikime · 11 muaj më parë

⁣Skuadra e Tiranës udhëtoi mëngjesin e sotëm drejt Gjeorgjisë, ku do të zhvillojë ndeshjen e kthimit të raundit të parë eliminator të Conference League, përballë Dinamo Batumit. Takimi i parë në në "Air Albania" u mbyll në barazim, 1-1, falë golit të Regi Lushkjes në minutën e 93-të.

Gazeta Si
34 Shikime · 12 muaj më parë

Autobusi i Vllaznise ndalet ne rruget e Belfastit, pasi nje eprson kercenon me vetevrasje

Gazeta Si
16 Shikime · 2 years më parë

⁣Partizani skuq kryeqytetin, duke fituar derbin që zgjati pa fund për shkak të dy ndërprerjeve. Mund Tiranën 0-1 dhe shkëputet në krye të renditjes me 5 pikë tashmë.

Gazeta Si
11 Shikime · 2 years më parë

⁣Për shkak të flakadanëve dhe tymueseve të hedhura në fushë nga tifozët e të dyja skuadrave, ndeshja u ndërpre dy herë.

Gazeta Si
44 Shikime · 3 years më parë

⁣Kundër Udineses do të ketë festë për titullin kampion për tifozët e Interit. Ata kthehen
në San Siro, rreth 1000 spektatorë, për ndeshjen e kësaj të diele midis Interit
dhe Udineses. OK është dhënë tashmë për të festuar titullin me publikun në
tribuna, duke pasur parasysh që kupa do të jepet në fund të ndeshjes kundër friulanëve.

Gazeta Si
31 Shikime · 4 years më parë

⁣Momentet më të bukura nga Diego Armando Maradona

Gazeta Si
77 Shikime · 4 years më parë

Barbados vs Grenada (Shell Caribbean Cup 1994)

Gazeta Si
44 Shikime · 5 years më parë

Pasim brilant, Uefa vlerëson asistin e Rei Manaj kundër Islandës

Gazeta Si
50 Shikime · 5 years më parë

“O sa mirë me qenë shqiptarë o hej”, dardanët ndezin Anglinë (VIDEO)

Gazeta Si
39 Shikime · 5 years më parë

Rama i jep kurajo Kombëtares: Tani keni radhën të tregoni sa vleni

Gazeta Si
42 Shikime · 5 years më parë

Francezët nuk gabuan vetëm me himnin, Deshamps kërkon falje publike
Showing 1 out of 2