Gazeta Si
Gazeta Si 09 Apr 2019
0

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime

Briken Calja duke u stervitur

61 Shikime
In Sport

Peshengritesi Briken Calja duke u stervitur ne prag te kampionatit europian.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime