Gazeta Si
Gazeta Si 09 Apr 2019
0

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime

Erkand Qerimaj duke u stervitur

59 Shikime
In Sport

Erkand Qerimaj duke u stervitur ne prag te kampionatin europian ne Gjeorgji.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
09 Feb 2020
Bushati duke folur per negociat me BE dhe marredheniet me Greqine
Gazeta Si · 4 Shikime