Up next

Zëri i Amerikës: Petrit Vasilit i është refuzuar viza amerikane

73 Shikime· 17 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar e Zërit të Amerikës gjatë vizitës së saj në SHBA ku ka folur për situatën politike, por edhe për politikanët shqiptarë që iu janë refuzuar vizat nga SHBA. Gazetarja e VOA-s i tha Kryemadhit se “burimet e VOA konfirmojnë se nënkryetarit të LSI-së, zotit Petrit Vasili i është refuzuar viza” por kryetarja e LSI mohoi. Ajo tha se nuk e beson dhe se nëse ka një njeri pa probleme është ai. Megjithatë Kryemadhi shtoi se nuk e vë dorën në zjarr.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next