Gazeta Si
Gazeta Si 20 Mar 2020
0

Up next

ushtria zjarri.mp4
22 Mar 2020
ushtria zjarri.mp4
Gazeta Si · 3 Shikime

ushtria me blinda.mp4

2 Shikime
In Lajme

Forcat e Armatosura të ushtrisë kanë zbritur në çdo lagje të Tiranës për të monitoruar në bashkëpunim me policinë e shtetit respektimin e rregullave të situatës COVID-19 nga qytetarët. Për çdo qytetar që do të konstatohet se nuk respekton oraret dhe rregullat e vendosura, tashmë të bëra publike do të veprohet përmes masave administrative, pra gjobave. Autokolonat me makinat e ushtrisë risjellin imazhet e një kohe lufte, por që në fakt këtë herë është përballë një armiku të pabukshëm, koronavirusit.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

ushtria zjarri.mp4
22 Mar 2020
ushtria zjarri.mp4
Gazeta Si · 3 Shikime