Gazeta Si
Gazeta Si 22 Mar 2020
0

Up next

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
21 Jun 2020
Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
Gazeta Si · 2 Shikime

ushtria zjarri.mp4

3 Shikime
In Lajme

Forcat e Armatosura kanë shuar sot një zjarr në malin e Dajtit, pranë zonës së Linzës.

Ministria e Mbrojtjes thotë se krahas angazhimit nga toka të efektiveve të zjarrfikësve u kërkua ndërhyrja nga ajri.

Për shuarjen e zjarrit u angazhua edhe një helikopter i Forcës Ajrore dhe ekuipazhi i tij.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
21 Jun 2020
Goditet banda e trafikantëve shqiptarë, sekuestrohen shuma parash, armë zjarri dhe automjete
Gazeta Si · 2 Shikime