Up next

Sot në mesditë është shkëputur maja e një mali në fshatin Mërtur të Tropojës.

45 Shikime· 29 Aug 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Mësohet se masivi shkëmbor nga maja e malit është shkëputur dhe ka rënë në një zonë që nuk banohet nga njeri dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.
Fshati është një zonë shkëmbore dhe shkëputja e gurëve aty është diçka e shpeshtë.
Gazeta Si ju sjell pamjet teksa maja e mali shkëputet.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next