Up next


Sot në mesditë është shkëputur maja e një mali në fshatin Mërtur të Tropojës.

37 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Aug 2019 / In Lajme

Mësohet se masivi shkëmbor nga maja e malit është shkëputur dhe ka rënë në një zonë që nuk banohet nga njeri dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.
Fshati është një zonë shkëmbore dhe shkëputja e gurëve aty është diçka e shpeshtë.
Gazeta Si ju sjell pamjet teksa maja e mali shkëputet.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next