Gazeta Si
Gazeta Si 24 Sep 2019
0

Up next

Digjet fabrika e përpunimit të drurit në Fushë Krujë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme
13 Aug 2020
Digjet fabrika e përpunimit të drurit në Fushë Krujë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme
Gazeta Si · 3 Shikime

Rruga Mamurras Fushe Kruje.mp4

43 Shikime
In Lajme

Në segmentin Mamurras Fushë-Krujë pranë restorant "Vllaznia" ka trafik dhe rruga është mbushur me ujë, si rezultat i resheve te dendura. Ky eshte segmenti i rruges nacionale Tiranë-Shkodër.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Digjet fabrika e përpunimit të drurit në Fushë Krujë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme
13 Aug 2020
Digjet fabrika e përpunimit të drurit në Fushë Krujë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme
Gazeta Si · 3 Shikime