Up next

Nisma e rrallë, dy tifozeritë armike të Romës shpëtojnë shitësin e lajthive

61 Shikime· 03 May 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Sport

Shitësit historik të lajthive të “Olimpico”-s i ishte ndaluar hyrja në stadium për shkak të mungesës së licencës dhe ai kishte shpërthyer në lot përpara kangjellave. Pas apelit të tifozëve të dy skuadrave armike dhe gjithë qytetit, të dielën pritet të rikthehet në shkallët e stadiumit...

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By