Gazeta Si
Gazeta Si 03 May 2019
0

Up next

Nisma e opozitës për ndryshimin e sistemit, akuza për falsifikim të firmave të deputetëve
10 Jul 2020
Nisma e opozitës për ndryshimin e sistemit, akuza për falsifikim të firmave të deputetëve
Gazeta Si · 2 Shikime

Nisma e rrallë, dy tifozeritë armike të Romës shpëtojnë shitësin e lajthive

47 Shikime
In Sport

Shitësit historik të lajthive të “Olimpico”-s i ishte ndaluar hyrja në stadium për shkak të mungesës së licencës dhe ai kishte shpërthyer në lot përpara kangjellave. Pas apelit të tifozëve të dy skuadrave armike dhe gjithë qytetit, të dielën pritet të rikthehet në shkallët e stadiumit...

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Nisma e opozitës për ndryshimin e sistemit, akuza për falsifikim të firmave të deputetëve
10 Jul 2020
Nisma e opozitës për ndryshimin e sistemit, akuza për falsifikim të firmave të deputetëve
Gazeta Si · 2 Shikime