Up next

Negociatat, Reeker: Disa liderë kanë pikëpamje të shekullit të 19-të

24 Shikime· 31 Oct 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Ndihmës Sekretari Amerian i Shtetit për Euroaziatike, Philip Reeker ka kritikuar ashpër sot Bashkimin Europian për mos hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriu.
Disa liderë të BE-së kanë pikëpamje të shekullit të 19-të për Ballkanin Perëndimor ”, ka thënë Reeker. “U zhgënjyem, këtë e bëri të qartë edhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next