Gazeta Si
Gazeta Si 31 Oct 2019
0

Up next

Shkencëtarët kane krijuar organizma të programueshme nga qelizat burimore
16 Jan 2020
Shkencëtarët kane krijuar organizma të programueshme nga qelizat burimore
Gazeta Si · 2 Shikime

Negociatat, Reeker: Disa liderë kanë pikëpamje të shekullit të 19-të

3 Shikime
In Lajme

Ndihmës Sekretari Amerian i Shtetit për Euroaziatike, Philip Reeker ka kritikuar ashpër sot Bashkimin Europian për mos hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriu.
Disa liderë të BE-së kanë pikëpamje të shekullit të 19-të për Ballkanin Perëndimor ”, ka thënë Reeker. “U zhgënjyem, këtë e bëri të qartë edhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Mike Pompeo.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Shkencëtarët kane krijuar organizma të programueshme nga qelizat burimore
16 Jan 2020
Shkencëtarët kane krijuar organizma të programueshme nga qelizat burimore
Gazeta Si · 2 Shikime