Up next

Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel

71 Shikime· 30 Apr 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Që delegacioni i Kosovës shkoi në Berlin i ndarë në qëndrime për dialogun me Serbinë, kjo nuk është më sekret. Por, ndasia mes Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit u reflektua që në pritje nga Kancelarja gjermane, Angela Merkel.

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next