Gazeta Si
Gazeta Si 09 May 2019
0

Up next

Masat kundër koronavirusit, Rama: Do të jetë një luftë e gjatë! Kush thyen rregullat i hiqet patenta
13 Mar 2020
Masat kundër koronavirusit, Rama: Do të jetë një luftë e gjatë! Kush thyen rregullat i hiqet patenta
Gazeta Si · 3 Shikime

Fjala e Presidentit te Kosoves, Hashim Thaci gjate samitit Brdo-Brijun

52 Shikime
In Lajme

Fjala para mediave pak para nisjes së samitit të Presidentëve të rajonit, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi u karakterizua nga një lapsus. Thaçi po u shpjegonte gazetarëve përmbajtjen e një bisede, siç tha, shumë të hapur me Kryeministrin Edi Rama një ditë më parë duke shtuar se temë kishte qenë edhe mundësia e heqjes së tërësore të kufirit mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Masat kundër koronavirusit, Rama: Do të jetë një luftë e gjatë! Kush thyen rregullat i hiqet patenta
13 Mar 2020
Masat kundër koronavirusit, Rama: Do të jetë një luftë e gjatë! Kush thyen rregullat i hiqet patenta
Gazeta Si · 3 Shikime