Gazeta Si
Gazeta Si 30 Apr 2019
0

Up next

Thaçi, viktimë e inatit të tejzgjatur të Macron?
01 Jul 2020
Thaçi, viktimë e inatit të tejzgjatur të Macron?
Gazeta Si · 2 Shikime

Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel

57 Shikime
In Lajme

Që delegacioni i Kosovës shkoi në Berlin i ndarë në qëndrime për dialogun me Serbinë, kjo nuk është më sekret. Por, ndasia mes Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit u reflektua që në pritje nga Kancelarja gjermane, Angela Merkel.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Thaçi, viktimë e inatit të tejzgjatur të Macron?
01 Jul 2020
Thaçi, viktimë e inatit të tejzgjatur të Macron?
Gazeta Si · 2 Shikime