Gazeta Si
Gazeta Si 30 Apr 2019
0

Up next

Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
13 Sep 2019
Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
Gazeta Si · 17 Shikime

Ndasia Thaçi-Haradinaj reflektohet përballë Merkel

54 Shikime
In Lajme

Që delegacioni i Kosovës shkoi në Berlin i ndarë në qëndrime për dialogun me Serbinë, kjo nuk është më sekret. Por, ndasia mes Ramush Haradinajt dhe Hashim Thaçit u reflektua që në pritje nga Kancelarja gjermane, Angela Merkel.

Më shumë
0 Komente sort Sort By

Up next

Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
13 Sep 2019
Negociatat, Gjermania e pavendosur! Merkel pret Ramën
Gazeta Si · 17 Shikime