Up next

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur një grup vandalësh thyejnë derën.mp4

47 Shikime· 29 Jun 2019
Gazeta Si
Gazeta Si
5 subscribers
0
In Lajme

Momenti kur disa persona thyejne KZAZ numer 2 ne Shkoder. Kamera e sigurise ka fiksuar kete perplasje dhe eshte postuar ne Facebook nga kryebashkiakja e Shkodres, Voltana Ademi

Më shumë

 0 Komente sort   Sort By


Up next