Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur një grup vandalësh thyejnë derën.mp4

41 Shikime
Gazeta Si
0
Published on 29 Jun 2019 / In Lajme

Momenti kur disa persona thyejne KZAZ numer 2 ne Shkoder. Kamera e sigurise ka fiksuar kete perplasje dhe eshte postuar ne Facebook nga kryebashkiakja e Shkodres, Voltana Ademi

Më shumë
0 Komente sort Sort By